سفره هدایت

سفره هدایت،, تبلیغ بین الملل اسلام،

محرم، صفر، ماه مبارک رمضان، قربانی، عقیقه

هر ساله با فرا رسیدن مناسبات مذهبی همچون محرم، صفر و ماه مبارک رمضان ، مردم متدین ایران نذورات زیادی را برای گرامی داشت این ایام هزینه می کنند. و حتی گاه به دلیل میزان بالای مشارکت، تراکم چند لایه به خود می گیرد. این در حالی است که ورای ارادت به امام حسین علیه السلام و بزرگداشت عزاداران ایشان ، شاید نتوان نقش فرهنگی زیادی را برای آن تصور کرد. همچنین دقت در برگزاری جلسات ختم قرآن شبانه در ماه مبارک رمضان که معمولا با مراسم افطار همراه است روشن می سازد، بخش فرهنگی آن که تلاوت قرآن باشد در بسیاری از موارد و در طول سالها توسط افراد مشخص و یکسانی برگزار می شود که متاسفانه رشدی را نشان نمی دهد در صورتی که اگر از این فرصت استفاده بهینه شود و همین نذورات در کشورهای خارجی توسط روحانیون مستقر و مراکز اسلامی برگزار گردند می تواند زمینه ترویج دین، پیام امام حسین و فلسفه قیام کربلا و گسترش نور قرآن باشد.

این نذورات بستری را فراهم می سازند تا مسلمان و غیر مسلمان گرد آن جمع شوند و از معارف اسلامی بهره مند گردند و یا ذهنها را متوجه حقیقتی سازد که این برنامه ها گرد آن شکل گرفته اند.

گروه نصیران هدایت این امکان را دارد تا نذورات تغذیه ای شما را جهت دهی کند و ادای نذر شما را در کشورهای خارجی به انجام رساند تا علاوه بر ثواب اولیه ای که بر آن مترتب است زمینه ای را برای هدایت دیگران فراهم نماید. که پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود: یا علی ! اگر خداوند کسی را به دست تو هدایت کند از آنچه خورشید بر آن می تابد با ارزش تر است.

همچنین درتمام طول سال می توانیم قربانی و عقیقه شما را با قیمتی به مراتب مناسبتر از ایران به انجام رسانیم. در حالی که قیمت هر گوسفند در ایران حدود 500-600 هزار تومان است، قیمت تمام شده را در هند با 370 هزار تومان و در کشورهای آمریکای لاتین با 200 هزار تومان انجام خواهیم داد.

برای پرداخت از درگاه اینترنتی سایت اقدام نمایید و در قسمت توضیحات، کلمات متناسبی که لازم است را ذکر فرمایید؛ همچون: سفره هدایت، نذر امام حسین علیه السلام، افطاری همراه با تلاوت قرآن، قربانی، عقیقه ( برای عقیقه، نام کودک و پدر او را ذکر فرمایید، جهت انجام دعای مستحبی )، و مانند آن.

 

کلمات کلیدی: 

اسلام: